Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszőrtelenítés férfiaknak...

Arcszőrtelenítés férfiaknak megéri ?

Figyelt kérdés

Úgy körülbelül 1 évvel ezelőtt elhatároztam hogy belekezdek ilyen lézeres szőrtelenítésbe, az arcomon mivel egyszerűen elviselhetetlen a borotválkozás nagyon érzékeny a bőröm, semmilyen hab vagy ilyesmi nem használ állandóan elvágom magam és gyorsan nől, emiatt döntöttem a lézeres szőrtelenítésnél. A lényeg elkezdtem kb. 1 évvel ezelőtt, most tartok az 5. kezelésnél, de csak nagyon minimálisan használ, a kezelés után kihullanak a szőrök szépen de pár hét után minden a régi, a kezelést végző orvos szerint ez normális mert az alvófázisban lévő szőrök nőnek ki, és addig kell csinálni a kezeléseket amíg kinő a szőr, de már az 5. kezelésnél már nagyon kellene látszania, két oldalt ritkult meg a nyakamnál, de az államnál és a bajusz résznél szinte semmit nem vettem észre, ezért kérdezem van-e értelme még ennek, illetve mi lehet az oka hogy nemigazán használ, én arra gondolok túl világos a szőrzet, nekem inkább ilyen barnás színű a szőrzetem, tehát nem fekete, és ha jóltudom barnára nem hat olyan jól a lézer. Itt egy kép arról hogy milyen a szőrzetem: [link]


Légyszí segítsetek, nem szeretném a semmibe kidobni az összes pénzemet !



2020. dec. 3. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A végleges szőrtelenítés is csak ideiglenesen végleges. Ez egyénfüggő.


Szvsz alapból oltári nagy baromság volt egyáltalán belekezdened ebbe az egészbe, folytatni is felesleges. Megéri? Nekem biztos nem érné meg.

Soha nem csinálnék ilyet, pedig nő vagyok.

2020. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, kérdező? Ha a saját orvosod se tudja, most így látatlanban mit tudunk hozzátenni?


Ha nem válik be a kezelés, miért nem térsz át a borostára? Szexi, és nem kell elvágnod magad folyton. Elektromos borotvára tudsz rakni ilyen kis rácsot, és minden nap le tudod vágni X milliméteresre a szőreidet.

2020. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem térek át a borostára mert rohadtul zavar és igen hülyén áll nekem mivel eléggé gyerekesen nézek ki még 28 éves létemre is, sokan azt hiszik tizenéves vagyok még mindig. Hozzáértők írjanak légyszíves, akiknek van hasonló tapasztalatuk, olyanok akik azt írják "én nem csináltatnék ilyet még nő létemre se" kerüljenek légyszíves, ti úgysem fogtok megérteni, nekem ez egy elég fontos dolog lenne.
2020. dec. 4. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gyerekesen nézel ki, azon a szőrtelenség csak rontani fog. Pont, hogy a szőrtől néznél ki komolyabbnak.
2020. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemigaz, nekem nemtetszik szőrtelen szeretnék lenni, légyszíves csak olyan írjon aki tud segíteni.
2020. dec. 5. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!