Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcápolási termékeket...

Milyen arcápolási termékeket ajánlotok? Milyen az én rutinom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

mostanában elég sokat küzdök a bőrömmel. korábban nem igazán zavartak a pattanások és mitesszerek, mert lesminkeltem őket, amióta viszont nem sminkelek, igyekszem jobban odafigyelni.

kombinált bőröm van, a T zónában kifejezetten zsíros, a többi területen száraz.

a jelenlegi rutinomhoz most érkezett meg a termékek nagyja, így tapasztalatot még nem tudok, de:

1. la roche posay géles lemosó

2. the ordinary niacinamidos szérum

3. cera ve hidratálókrém


mi a véleményetek ezekről a termékekről? valaki van esetleg más javaslata?


előre is köszönöm! :)


2020. dec. 3. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyik lrp lemosó és melyik cerave krém? Linkeld őket, megnézem.


Valami fényvédelem is kellene.

2020. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. elsősorban az kéne, hogy az alapok rendben legyenek, tehát reggel fényvédő mindenképp szükséges, legalább spf30, illetve azt este nem valószínű, hogy egy lépésben hatékonyan el tudod távolítani. így mindenképp ajánlanám estére a dupla tisztítást, amiből a második lépésed már megvan. Első lépés lehet micellás víz vagy olajos tisztító, én olajosat ajánlanék a bőrtípusod alapján (meg amúgy is, szerintem hatékonyabb is, meg nem kell vattakorong hozzá).
2020. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még a második vagyok, csak elfelejtettem írni, hogy a nia tök jó, annyi van vele, hogy 10% nagyon magas koncentrátum, és bár sehol sem írják, érdemes lassan kezdeni, nem minden nap, mert sok tudni lenni a bőrnek, és pattanásokat hoz elő. Viszonylag magas az enyéni érzékenység aránya a niára, szóval figyeld a bőröd reakcióját. Ha nem vagy rá érzékeny, akkor nagyon jó választás. :)
2020. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!