Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg 100ig normális lenne...

Tényleg 100ig normális lenne egy nap a hajhullás?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagyon sok, 2,5 év alatt kihullik az összes hajszál/kicserélődik.

Tehát max 30cm lehet a hajhossz, de abból még évek óta vágva sincs..

Egy régi könyvben azt olvastam napi 50 az ami még okés, felette nem.

És hogy azért van ez a 100, hogy az orvosok ne legyenek “leterhelve” esztétikai gondokkal.



2020. nov. 28. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 140-ről tudok, hogy az az átlagos, normál napi mennyiség.


Vedd figyelembe, hogy egy hagyma több szőrszálat is kitermel, mielőtt leáll, és nem minden hajhagyma termel állandóan szőrt.


Olvass utánna (pl az idei emelt bioszérettségiben értelmesen le van írva) és ne a konteókra támaszkodj.

2020. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ostobaság, Egy embernek jo ha 50 szál hullik naponta, 140 hullana akkor a lakás tele lenne hajszálakkal. Regebben fürdés kozben jo ha 1-2 szal volt most legalább 30-40 , az a normális ha nem hullik a hajad nagy mértékben.

Valo igaz rá férne az orvoslásra egy reformáció, hogy tobbet foglalkozzanak az esztetikai dolgokkal, hajhullás tobb ezer eve jelen van de igazán hatásos megoldás még mindig nincsen.

2020. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!