Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha édesapám kopasz,...

Hogyha édesapám kopasz, viszont én egyáltalán nem hasonlítok rá, én is kopasz leszek?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogyha ostobán fogalmaztam meg a kérdést. Tehát a helyzet a következő: Édesapám kb. 175cm magas, én 195 vagyok. Neki kék szeme van, nekem barna. Neki már 16 évesen normális arcszőrzete volt, nekem 20 évesen még csak bajszom van. Ő nagyon szőrös, én szinte egyáltalán nem vagyok az. És ami a legfontosabb: Apum 25 éves korában már teljesen kopasz volt. Tudom, hogy ez sok mindentől függ, de szerintetek ezek mellett lehetséges, hogy én is kopasz leszek a jövőben?

2020. nov. 28. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és amit még fontosanak tartok megemlíteni az az, hogy én szinte teljes egészében édesanyámra hasonlítok.
2020. nov. 28. 15:51
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

szerintem nincs jelentősége, hogy más tekintetben kire ütsz.

az arcomat és vonásaimat tekintve sokkal inkább hasonlítok nagybátyámra, mint édesapámra. kopaszodás terén viszont apámra ütök, nagybátyámnak ennyi idősen (30 vagyok) már alig volt haja, apámnak meg - bár nála is igen fiatalon elindult felfelé a hajvonal - ötven felé is egyszerűen csak magas volt a homloka.

2020. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esély persze megvan rá. Ahogy az előttem válaszoló is írta, csak azért mert a legtöbb mindenben nem hasonítasz az apádra, még lehet, hogy valamiben (akár pont ebben) pedig igen. Erre csak az idő fog tudni választ adni.
2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem befolyásolja, hogy külsőre hasonlítasz- e rá, ha örökölted tőle azt a gént, akkor kopaszodni fogsz te is.
2020. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tanultam, hogy a kopaszság anyai ágon öröklődik (X kromoszomához kötődő tulajdonság, Y-ban nincs).
2021. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!