Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabad minden nap 1x micellás...

Szabad minden nap 1x micellás (nem tonizált) vízzel arcot mosni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ritkábban kell használni? Le kell mosni sima vízzel használat után?
2020. nov. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2020. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Persze sőt, erősen ajánlott valamiféle tisztítóval lemosni az arcot reggel, este :)
2020. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Használhatod minden nap, és igen, le kell mosni vízzel (hiszen ez is egy lemosó, csak víz állagú).
2020. nov. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Használhatod naponta, nem kell lemosni.


Én is minden reggel micellás vízzel mosok csak arcot, mert a víztől kiszárad a bőröm.

2020. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A micellás víz a dupla tisztítás első lépése, tehát este kell használni és utána nem vízzel, hanem egy vízbázisú tisztítóval kell lemosni. A. micellás víz arra jó, hogy feloldja a sminket, fényvédőt, koszt, amit majd a második tisztítóval lemosol az arcodról. Ezt már nem kérdezted, de én inkább az olajos első tisztítás híve vagyok, hatékonyabb is és nem keletkezik egy halom felesleges szemét, mert nem kell hozzá vattakorong.


Reggel elég a sima langyos víz, esetleg egy gyengéd gél állagú lemosó.

2020. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!