Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fénytelen, gubancos haj? Mit...

Fénytelen, gubancos haj? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problémám a következő, már lassan egy éve, hogy küzdök a hajammal.

Nehéz kezelni, ha megmosom és úgy hagyom megszáradni, és majd az kifésülöm szálkás szálós, semmilyen dúshatást érek el vele, ha beszárítom másnapra ugyan ez az állapot. Akkor tudom kordában tartani, ha kivasalom. A fejem tetején zsíros, az alja száraz szálkás

Festem a hajam, feketére, de mióta lehet, csak fekete volt. Mit ajánlotok? Nektek mi vált be?



2020. nov. 27. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Tudok adni pár tippet:

1. Heti kétszer-háromszor moss hajat.

2. Hajmosáskor max. egy kanálnyi sampont használj.

3. Ha lehet, hideg vízzel öblítsd ki a sampont a hajadból.

4. Minden nap alaposan keféld át a hajad, lehetőleg disznószőr kefével.

5. Sétálj sokat, a friss levegő jót tesz a hajnak (és persze az egész testnek).

2020. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Keratinos sampon van balzsam. Szárítás közben folyamatosan fésülöm. Van fésülés könnyítő száraz hajra is.

Zsíros hajra teafaolaj, szódabikarbóna is jó, jól tisztít és szárít.

2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el a fodrászodhoz egy konzultációra, ő biztosan tud neked érdemleges segítséget adni.
2020. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vizet iszol? Nekem akkor kezdett el normális állagú lenni a hajam, amikor hidratáltam belülről. De még mindig nincs vége.
2020. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostandág, valóban kevesebb vizet iszom. Próbálok erre is oda figyelni ☺️ olyan jó bolt régen, mikor csak beletúrtam, és a helyére "csúszott"😭
2020. nov. 27. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én régen nagyon keveset ittam. Konkrétan nem is ittam. És ez most látszik meg a testemen. A hajam, a bőröm, mindenem száraz, a könyököm bomlik, olyannyira.
2020. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Etkezesre figyelj.

A gabonat mellozd teljesen.

Frissenmosott hajra meg vizesen tegyel jonobaolajat es ne mosd ki. Masnapra nyomtalanul felszivja es fenyes,egyenes csillogo lesz. Nekem bevalt a fenytelen feketere festert seprus gondoros hajamra. A termeszetes szinemmel is seprus volt.

2020. nov. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!