Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tegyem tartossá a...

Hogyan tegyem tartossá a vasalást?

Figyelt kérdés

Szőke mellirozott hajam van de már évek óta festettem és már tele van. Lényeg az, hogy majdnem mindennap vasalom a hajam és attól és a festéktől is töri nem kicsit... elég szálkás vasalás után és nem tartos nem sokkal utána egyből begöndörödik... ( alapból hullámos hajam van de ez sem volt midnig igy... csak miota vasalom. ) A kérdés az hogy hogyan tehetném tartossá a vasalást, illetve kicsit egészgéesebbé a hajam ? Tudom hogy az lenne a legjobb ha letenném a vasalót de ha nincs kivasalva akkor meg ugy nézki a hajam mintha a kutya szájábol rángatták volna ki... A másik pedig hogy azt hallottam h a hővédő csak mégjobban kiszáritja... ez igaz ? : s


14/L


2010. aug. 11. 12:11
 1/5 anonim válasza:

Szia! :)

Én tegnap vettem egy olyan sampont aminek hála nem kell vasalni a hajat, mert tartósan simává teszi. Még nem próbáltam ki, de bízom benne hogy jó :) a neve: NIVEA, Straight & easy . Remélem be fog válni :)

14/L

2010. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyen samponrol már hallottam és probáltam is nem feltétlenül niveát de haszánltam és nekem nem nagyon vált be... és ahoz ugy is kéne kiszáritani a hajat h egyenesre én pedig sose száritom a hajam... csak télen.
2010. aug. 11. 13:46
 3/5 anonim válasza:
értem =/ én egyenesre szoktam szárítani. De akkor nem tudom mi kéne neked.
2010. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Szerintem használj olyan sampont ami töredezésre jó (pl schauma oil intense- nekem ez használt).

2. Ha használsz hővédőt (viszonylag márkásat) akkor azzal könnyebb kivasalni, és tartósabb is marad.

3. A hővédők nem károsak, nekem pl puhább a hajam ha pl hajszárításnál használom. Nyugodtan használd!!

Asszem ennyi.

Remélem segítettem!!!

2010. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát töredezés elleni sampont azt amugyis használok. >< de mindegy azért köszönöm a segítséget : D
2010. aug. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!