Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy baj lehet attol hogy...

Nagy baj lehet attol hogy napon voltam AHA arckezeléstől után?

Figyelt kérdés

sziasztok,

AHA arckezelést csinálok. 5%-os AHA-s szérummal kezelem esténként, viszont tegnap kihagytam és ma elfelejtettem fényvédő krémmel bekenni az arcom, igy mentem napra, de max 2 orát voltam kint.

Ettől lehet-e komolyabb gond/baj?

Mit tudok csinálni hogy megelőzem azt ha ebből probléma adodik?

köszi :)


2020. nov. 18. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csak kend tovább szorgosan a fényvédőt, ennyiből nincs baj. :)

de ugye nem hámlasztasz minden nap? vagy milyen kezelés ez?

2020. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kozmetikushoz járok heti egyszer, ott hetente jött nagyobb koncentrációs szérum. 5-10-15-25%, közben kaptam 5%-os AHA szérumot, amit mondta hogy minden este kellene használni. bekenem, beszívodik kész. nappal fényvédő és hogy ne menjek szoláriumba, ez volt az összes infó.

Solanie a márka.

2020. nov. 18. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ja, értem. nem lesz baj, csak a kezelés időtartama alatt (ha lehet utána is) 50-es fényvédőt kenj és kb három óránként kend is újra. :)
2020. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. nov. 18. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!