Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire tartjátok be az 1 év...

Mennyire tartjátok be az 1 év szavatosságot krémeknél, arclemosónál?

Figyelt kérdés

Barátom kidobálta, amit több, mint egy éve bontottam, mert hogy szerinte nem szabad tovább hasznláni és attól lett pattanásos a bőröm...


Szerintem még nem volt baja, lehetett volna, szerettem volna...


2020. nov. 16. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te írtad ki a másik kérdést is ugyanerről pár napja, nem? Mert akkor továbbra is ugyanazt tudom mondani, ha lejárt és még pattanásos is lettél, ki kell dobni. Vegyél másikat, és máskor figyelj a szavatosságra. :)
2020. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe se jutna lejárt krémet használni. Begyulladhat a szemed is akár, vagy a bőröd.
2020. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, csak sajnálom!
2020. nov. 16. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már nagyon kíváncsi vagyok, milyen krém volt ez. 😁
2020. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eucerin, imádtam, drága volt, de sajnos nem sikerült egy év alatt elhasználni. Szerintem nem attól lettem az, hanem a hámlasztós lemosótól.


[link]


Aztán ki tudja... Melyiktől..

2020. nov. 16. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

ja, hát ez valóban nem a legkíméletesebb lemosó, de annyi szalicilsav nincs benne, hogy az kicsapjon. persze ettől függetlenül lehetsz bármelyik összetevőre érzékeny.

Amúgy engem itt az egyetlen dolog, ami zavarna, ha a párom kidobálná a cuccaim, még ha igaza is volt. 😅

2020. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!