Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A méz és fahéj pattanások...

A méz és fahéj pattanások ellen jó?

Figyelt kérdés
és ha igen mennyi mézhez mennyi fahéj?
2010. aug. 10. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam, még nem próbáltam

Pattanás:

Három kanál mézet és egy kanál fahéjat keverjen össze. Lefekvés előtt kenje be vele a pattanásokat, majd mossa le meleg vízzel. Ha naponta elvégzi ezt a műveletet, egy héten belül eltűnnek a pattanások.

2010. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
a méz magában is jó, nem tudom a fahéj minek bele... arról nem sokat tudok
2010. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek sokat segítettetek :D
2010. aug. 10. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább a kamillát javasolnám ha házi szerekkel akarsz kísérletezni, mivel az szárítja a bőrt.
2010. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok köszi és azt hogykell?
2010. aug. 10. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Két kanálnyi kamillát rakjunk egy edénybe, majd forrázzuk le. Néhány percig főzzük, még pépes állagúvá nem válik a gyógynövény! Várjuk meg, még kihűl, majd óvatosan kenjük fel az arcra. 10-15 percig hagyjuk állni, majd langyos vízzel mossuk le.

én miután megfőtt még turmixgépbe beteszem, mert annál könnyebb kenni minél pépesebb.

2010. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendes kamilla vagy valami más?:D
2010. aug. 10. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:
hát gyógyszertárban meg néha rossbann/dm-ben is lehet kapni zacskós szárított kamillát, arra gondoltam.
2010. aug. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van kamillás fürdősónk amiben van szárított kamilla majd kiszedem :)
2010. aug. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!