Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejbőr probléma ill. rossz...

Fejbőr probléma ill. rossz fog miatt ritkult hajzatra milyen hajnövesztőt ajánlotok? A Regaine jó erre?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyász ezt írta,de elolvastam meg utánanéztem és azt írja,ez a férfias,androgén hajhullásra van. Ne használja az akinek hirtelen keletkezett hullása volt,ne használja az akinek a családjára nem volt jellemző az örökletes hajhullás. Az enyémre nem volt.

Meg azt is olvastam,hogy ha elkezdi valaki ezt használni,utána "függővé" válhat tőle a haj,és ha hosszabb időre abbahagyja a használatot,elvékonyodik,kihullik a haj

Nagyon zavaros ez nekem. Tényleg árthat ez a cucc?

Tegyük fel,hogy átmeneti hullás volt,akkor a hajnak nem elég egy jó sampon és erre való vitaminok ahhoz, hogy visszanőhessen? Rá kell ilyen oldatokkal segíteni? Ha mégis mindenképp kéne ilyen oldat,valami enyhébbet,természetesebbet használnék,mert ez a Regaine nagyon erősnek tűnik,hisz pont a férfia hullás ellen csinálták.

Persze,nincs kizárva hogy hajlamos vagyok rá és megérintett. De az orvos azt mondta,ne szaladjunk előre,egyelőre lássuk meg,hogy a lehetséges kiváltó okok megszüntetése utáni kúra hoz-e eredményt


2020. nov. 8. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon veszelyes,ne hasznalj ilyet.


Az egyetlen megoldas,hogy a rossz fogad megcsinaltatod. 12 000 huf egy feher tomes,ahova en jarok Pesten maganrendelobe.

A fejborproblema meg altalaban gombasodas miatt szomott lenni:azaz a korpa. Az etrendeden valtoztass: hagyd ki a gabonakat es egyel tobb zoldseget. A gombasodasnal mindig gabonamentes es cukormentes etrendet javasolnak. Hagyd par hetig el a gyumolcsoket is.


A fejbort tedd rendbe. Beky Laszlo termeszetgyogyasz szerint belgyogyaszati oka van a fejborproblemanak. Akar hozza is elmehetnel a fogorvoson kivul.


Samponokat ne vegyel erre meg kremeket se. A megoldas nem a kulso okozat tuneti kezelese!!

2020. nov. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A fog már meg lett oldva,sajna még hagyott maga után a szervezetben egy kis gyulladást de azt mondták az magától kimegy majd


A korpásodásra meg Alpecint mondtak, szerintem jó


Amúgy ha veszélyes és nem kell ilyesmi,miért ajánlotta 2 bőrgyógyász is? Ha nincs kiderítve hogy van-e férfias hullásom,csak fennáll a lehetősége

Mert ha tudnám biztosra hogy van, akkor használnám de ha csak a fent említett 2 dolog okozta akkor nem túl jó ötlet

2020. nov. 9. 12:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!