Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kombinált, érzékeny és menstru...

Kombinált, érzékeny és menstruáció alatt hormonális aknés bőrre tudtok jó arcápolókat közepes árkategóriában? Akár gyógyszertári is lehet.

Figyelt kérdés

Alapvetően nem pattogok ki már, viszont mensi alatt lila gumók lesznek(kb 2db), és amint elmúlik felszívódnak.

A fő problémám hogy érzékeny a bőröm a két orcán, szárazságra és kipirosodásra hajlamos.

Jelenleg drága arcápolóim vannak, de nem fogok tudni tartósan 10-20ezreket kiadni egy egy krémre.


2020. nov. 8. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Most vettem egy Cerave-t, még nem tudok véleményt mondani de sokan dícsérik. Elfogadható ára van, komedogen és illatanyag mentes.
2021. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Cerave, Geek&Gorgeous és a The Ordinary termékek nagyon megfizethető áron kaphatóak és szuperek! Drogériás vonalon meg alapápolóknak (lemosó, arckrém) a Balea Med termékeket tudom ajánlani, nagyon szép összetevőik vannak és szuper olcsóak.

Szerintem feleseleges nagyon sok pénzt kiadni arcápolókra mikor ilyen megfizethető áron is lehet nagyon sok minden jót kapni.

Ajánlom fb-n a Skincare Junkie csoportot, mindig rengeteg termékajánlás és vélemény van, amiknek a nagyrésze teljesen megfizethető és könnyen beszerezhető, illetve rengeteg tippet kaphatsz hogyan lehet a meglévő bőrproblémáidon javítani. :)

2021. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. febr. 7. 08:28
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos az Ordinarybol mindig hiány van.

Esetleg valami elérhetőbbet amit pl a patikában meg tudok venni, tudtok?

2021. márc. 17. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik amit fennt leírtuk akkor még ott van a La Roche Cicaplast is, a B5 krémjük az olcsóbbak között van. Itt vannak vélemények.

[link]

2021. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!