Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor ki kell nyomni a...

Most akkor ki kell nyomni a pattanást, vagy sem?

Figyelt kérdés
Megjelent pár apró pötty a szemöldökeim között, ugyanis tegnap sok zsíros, olajos ételt fogyasztottam. Alapjáraton ezeket ki szoktam nyomkodni, de akkor 5-6 nap alatt múlik el a pirosság. Vajon ha most nem nyomkodnám ki őket, hamarabb elmúlnának? Igazából ha ki vannak nyomva, akkor sokkal csúnyábbak, mint hogyha semmit nem csinálnék velük. Nem lesz baj abból, ha most nem nyomom ki őket?

2020. nov. 8. 11:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Képet küldök privátban, ha nagyon szükséges, de jobban örülnék, ha nem kéne :)
2020. nov. 8. 11:22
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Függ, attól, hogy milyen pattanás, jöhet kép!
2020. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előre szólok, ne számítsatok nagyon durva, csúnya aknéra, valószínűleg más meg sem látja, engem viszont zavar, mert ritkán jönnek ki ezek a pöttyök, és világéletemben nem volt problémás bőröm... :)
2020. nov. 8. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Küldjed.
2020. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!