Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék szín tényleg soha nem jön...

Kék szín tényleg soha nem jön ki a hajból?

Figyelt kérdés
Régóta tervezek kék hajat, mert egyszer régen kékre festetem és mindenkinek tetszett és nekem is, csak alig lehetett kiszedni utána, mintha belesült volna vagy nem tudom. Igaz azt egy egyszerű shwartkopf schwarzkopf live festékkel festettem. Most majd fodrászhoz szerenték menni, ott csak jól tudják megcsinálni nem? Mostanában sok zöld meg kék színű hajat látok csajokon és ettől is kaptam kedvet hozzá. Minap láttam a boltban egy csajt akinek olyan szép sötétkék haja volt. Bár szerintem ha egyszer kék lesz végre utána nem akarokmés színt, de ha mégis akkor ki lehet szedni, úgy hogy ne süljön bele? 23L

2020. nov. 4. 19:26
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én még soha sem festettem be a hajam, de egy barátnőm igen és pont kékre.

Ő otthon festette be a haját, de sokadjára sikerült neki összehoznia, mert neki nem igazán akart a szín megmaradni. Később kipróbált azt hiszem egy másik márkát és az már jobban bevált. És szokta mesélni, hogy kicsit azért kopik a színe, szóval szerintem később le lehet szedni. De ugye ez hajtípustól függhet.

Szóval az lenne a legjobb, ha beszélnél erről a fodrászoddal, elmondanád neki a tapasztalataidat. Ők általában értenek hozzá, ne aggódj ^^

Remélem minden rendben fog menni ;)

[22L]

2020. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nullásgéppel bármilyen színtől könnyen meg lehet szabadulni. Eljátszottam ezt már életemben többször is. 32/N
2020. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mar nagyon sokszor volt

Volt hogy festes utan 1-2 evig benne maradt a vilagos kekes-zold

Most 1 honapja festettem kekre, es mara mar nagyon picit maradt benne

Szoval ha benne maradni siman szokitovel kilehet szedni, probaltam is kijott vele egyszeruen

Csak utana nagyon kell vigyazni a hajra

2020. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha könnyen kikopna, én annak örülnék. De nem úgy néz ki.
2020. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!