Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves vagyok, 166cm és...

17 éves vagyok, 166cm és 58kg, mégis már gyerekkorom óta van a kerek fejemhez egy zavaró tokám, ami ha beszélek még jobban látszik és egyre jobban zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sportolni rendszeresen sportolok, mert harcművész vagyok, emellé normálisan étkezem. Tudtok mondani ötleteket hogy szerintetek hogyan távolítható el? Kinek mi vált be? Szerintem nem 3kg választ el az “álom” alaktól, ezért fogyás helyett más tippekre lennék kíváncsi.
2020. nov. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van valami harapási, rágási rendellenességed? Nekem amiatt volt tokám, a fogszabályzó végül elég türhetően megoldotta.
2020. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Harapási gondom nincs, 5 év fogszabályzó szépen rendbe hozta a fogaimat.
2020. nov. 4. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Pajzsmirigy betegség is lehet esetleg, vagy csak genetika. 173 centi vagyok és 53 kiló, most is van tokám és még 50 kiló alatt is volt amikor annyi voltam. Ha nem betegség miatt van, akkor el kell fogadni vagy max még vannak a helyi zsírbontó kezelések, toka plasztika stb. De ha nem zavar nagyon nem biztos hogy megéri bevállalni.
2020. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!