Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen új frizurát tudnék elérni?

Milyen új frizurát tudnék elérni?

Figyelt kérdés

Erős, rövid hajam van. Kicsit szeretném megnöveszteni (már nekifogtam), de félek, hogy egyáltalán nem fog lelapulni a hajam. Szerintetek milyen hajviseletet tudnék elérni, ami manapság divatos is? Linkeket is szívesen fogadok.

20/f


2010. aug. 9. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nagyon dús, akkor tépett esetleg ritkított vágással majd ha már megnőtt 1 kicsit, akkor az vissza fog venni a súlyából. Amúgy a ritkítással vigyázni kell, mert ha folyamatosan ritkítod a hajad pl. 3-4 hónaponta jársz fodrászhoz 1 évben ritkítani, akkor iszonyat elvékonyodik a vége és alig marad hajad. Nekem is a félhosszú hajamból lett váll fölé érő. Amúgy ilyenre gondoltam:


[link]


[link]

2010. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!