Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikumokat használtok?

Milyen kozmetikumokat használtok?

Figyelt kérdés
Milyen sampont,hajápolót,kézkrémet,testápolót és parfümöt használtok?Adott terméken belül a típust is írjátok le.
2020. nov. 1. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sapmon: Herbal Essences - kókuszos és argánolaj


Spray: Fa Pink Passion, Rózsaszín American


Parfüm: Charlie Blue; Versace Bright Crystal Absolu; Coco Chanel Mademoiselle Intense; Spirit of Graceful

2020. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sampon / balzsam: Tresemme / Gliss Kur nem kioblitos spray

Hajolaj : Pantene

Testapolo: Nivea Q10

Tusfurdo: Valtozo, ami epp megtetszik, most epp van Nivea Clay meg valami gyumolcsillatu Fa

Kezkrem: Valami random, nem tudom a markat, nem drogerias, ajandekba kaptam

Parfum: Altalaban Paco Rabanne Olympea de most valami olcso Reserved-est vettem mert csoro voltam epp

Deo: Golyos Nivea

Arclemoso: Neutrogena habzo

Arckrem: Garnier

Sminklemoso: Nivea rozsavizes micellas

Ezen kivul hasznalok meg testradirt a Mullerbol, arcszerumot, de ezeknek meg nem mondom fejbol a markat mert eloszor vettem mindkettot es csak valasztottam valamit ami szimpatikusnak tunt.

2020. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sampon: Tresemmé biotinos

Balzsam: Gliss Kur No split ends balzsam

Heti 1 hajmosáskor pedig Garnier Macadamia Hair Food

Hajolaj:ISANA lila flakonos hajolaj

Testápoló: Baba kamillás, Barnangen Cold Cream

Tusfürdő: istenien krémes és tápláló Lactovit Original és a téli szerelem a Dove legújabb téli tusfürdője illetve az YR karácsonyi illatai

Kézkrém: The Body Shop Shea, Balea kókusz-levendula

Parfüm: Ajmal Alia egy arab hercegnős fűszeres arab illat

Deo: csakis a Dove deók (éjjelre Lactovit)

Arclemosó: Double Cleansing értelmében a Nive Grape Seeed Oil arclemosó olaja, majd a Balea Med lemosója

Arckrém: Uriage termálvíz, majd gyorsan belemasszírozom a Geek and Gorgeus HA hialuronsavas szérumát, végül Balea aqua arckrém

Sminklemosó: csak spirált használok, ennek eltávolítására a rózsás Nivea vagy a fekete Nivea mic. víz vált be

Ezen kívül a világ legjobb ajakápolója számomra az Uriage, amit használok, és Balea szárazsampont

2020. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sampon-balzsam: Kerastase


Hajolaj : nem használok nincs ilyen jellegű termékre szükségem


Testapolo: nem használok


Tusfurdo: Zador szappan/Alverde tusfürdő/Weleda tusfürdő


Kezkrem: dm kamillás


Parfum: Shiseido Ginza/Ever Bloom, Chanel Gabrielle


Deo: Weleda de ritkán


Arclemoso: Sephora/CV Mülleres


Arckrem: Ilcsi/CV/Hildergard Braukmann/Estée Lauder szérum/Clarins szérum. Időjárás és évszaktól és a bőrállapotomtól függ mikor mit.


Sminklemoso: Micellás víz néha vagy Bobbi Brown arctonik


Ezeken kivűl használok hámlasztót ami CV ami a Müller saját terméke, tisztítópakolásokat, radírokat, fényvédőt.

30/N

2020. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!