Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a vállig érő hajam levágnán...

Ha a vállig érő hajam levágnánk hajnyíróval mondjuk kopaszra vagy csak nagyon picire mennyi idő alatt nő vissza mondjuk a hátam feléig vagy vissza a vállamig? 17/L

Figyelt kérdés
Biztos sokan hülyének néznek most de arra gondoltam hogy annyira unom már h bármit teszünk vele a fodrász sem tud már tenni semmit hogy, inkább lenyirjuk. Csak kíváncsi vagyok!

2020. okt. 29. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Hátad feléig 2-3 év szerintem. De a ha kicsivel se tudsz mit kezdeni minek akarod ennyire megnöveszteni? Tudod ha nő akkor sem lesz jobb, lesz egy hulye fiús hajad aztán megint egy vállig érő s innentől már bukta.



Mit nem lehet vele kezdeni?

2020. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bármit teszünk vele hullik és törik. Több fodrászt is meg jártunk orvos vérvétel mindent és semmi. Ugyan úgy hullott és törik. Semmi sem használ rá
2020. okt. 29. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmmm nem tudom,de nekem is hullik és törik... Természetes, hogy hullik valamennyire. Felszoktad kötni a hajad? Pl. Nekem attól törik.


Felesleges levágni. Laikusan írok csak.


Nekem ami bevállt az a varga sampon, ettől nagyon minimálisan hullik a hajam.


Ne hord felkötve vágasd le, frissisd fel melegollós hajvágással, mert lezárja a hajvégekt. illetve ha szálkás is a hajad akkor van ez a gépecske ⤵️ ami leszedi a törést a végéről.

Nekem ez segített. Ne told le kopaszra.



[link]

2020. okt. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milva.hu
2020. okt. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Igazából lehet annyira nagy megkönnyebbülést okozna, hogy teljesen megnyerne magának a teljesen lenyírt fazon. És még azt se tartom kizártnak hogy jól is állna. Szóval nyitottság és bátorság. Az biztos, hogy különleges leszel!
2020. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
2 év alatt megnő legalább a válladig. Hacsak meg nem tetszik annyira a lenyírt viselet, hogy inkább úgy maradsz, ahogy az 5. is írta. Nekem nagyon bejön :)
2020. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6.-hoz még annyit, hogy ha mégis visszanöveszted, akkor nagyon sokféle frizurát kihozhatsz belőle, ahogy nő, ilyen szempontból is érdemes kipróbálnod.
2020. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, egyébiránt 1 év alatt meg kellene nőnie váll és áll közé érőre, de ha max 165 centi vagy akkor az átlag hajnövekedéssel nézve, akár bőven vállig érőre is megnőhet.
2020. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon merész elgondolás, de valószínű, hogy az új hajad jobb minőségű lesz.
2020. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett aztán, lenyírtad? 🙂
2020. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!