Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Binder...

Mi a véleményetek a Binder Art Szépségszalonról?

Figyelt kérdés
Szeptembertől itt fogok fodrászatot tanulni, de sajnos nagyon hirtelen vágtam bele, szét sem néztem más tanműhelyek között, és most eléggé félek az egésztől. Aki esetleg ott tanul/tanult, tudna néhány információt adni? Az oktatók nagyon szivatósak? Jah, és hallottam valami augusztusi előgyakorlatról, ez igaz?
2010. aug. 9. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ott tanultam fél évig, de eljöttem mert voltak gondok. :D A Géza nagyon kedves én őt szerettem legjobban de ő nem mindig van benn a szalonban. A többi fodrász ... hát valaki rendesebb valaki nem annyira. Attól függ milyen kedvük van, mennyi a vendég stb. De ha látják rajtad, hogy komolyan gondolod, akkor normálisak lesznek veled. Szoktak lenni külön oktatások is egy héten egyszer azt hiszem. 1 vagy másfél órásak és minden héten mást tanítanak. Egyik héten pl. marcellhullám, berakás ; másik héten női hajvágás stb. ( konyt, borotválás ...) Ezek a szalon melleti házban szoktak lenni. .

Amióta eljöttem nyílt egy másik szalon is, ott nemtudom milyenek a fodrászok.

2010. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) vártam volna még párat de senki nem írt.. voltam bent a szalonban pár napot és most már elég szimpatikus lett az egész, de majd meglátjuk mi lesz a következő 2 évben.
2010. aug. 25. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
En jövő szeptembertől kezdem ott elvileg a tanulmányokat... holnap megyek megnézni mi is a helyzet ott nagyon izgulok:)
2011. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!