Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a kozmetikus?

Elrontotta a kozmetikus?

Figyelt kérdés

Elég sok pattanásom van sajnos és ezért egyszer mentem kozmetikushoz. Pár hónap eltelt és 3 hete vettem észre hogy lyukak (kisebb és nagyobb "lyukak" egyaránt) vannak az arcbőrömön. Hiába kenegetem curiosaval, az se segít.

Tudtok valami tippet adni hogy mivel tudnám eltűntetni ezeket?



2020. okt. 23. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha pár hónappal ezelőtt voltál kozmetikusnál, de a probléma új, akkor valószínűleg nem attól van.


Nem lehet, hogy tág pórusaid vannak? Akkor ha nincs benne faggyú, kosz, akkor lyuknak néz ki.


Milyen termékeket kensz az arcodra?

2020. okt. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre nyomtam:/, hasznos volt ez a válasz. Hát rengeteg termeket kipróbáltam már de még egyik se volt olyan hatásos. Ezért mostanában már csak bőrradírt arclemosót és ilcsi krémet használok. Mivel van egy elég nagy lyuk ezért nem hinném hogy ez a probléma, de meglehet. Milyen terméket ajánlanál?
2020. okt. 23. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

A bőrradírt és az ilcsit dobd ki.

A radír sérülést okoz a bőrfelszínen, az ilcsi meg tele van illatanyaggal, amire semmi szükség az arcodon.

Olvasd a skinsmart blogot, vagy okosszépség oldalát instán, és vegyél olyan terméket, ami nem tesz kárt a bőrödben. Akozmetikust meg cseréld le.

2020. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a kozmetikus hogy mivel nagyon vastag az arcbőröm ezért radirozzam, de inkább hanyagolom akkor ezt a kozmetikust.
2020. okt. 23. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem keress másik kozmetikust. Ne kísérletezz otthon, nehogy gond legyen.

Nekem az a bajom pl. a Skinsmart-al, hogy nem bőrgyógyászok, kozmetológusok, és pl. napi 2 BHA hámlasztást is normálisnak tartnak, meg retinolt hámlasztás mellett.

Oké, van aki ügyesen kivitelezi otthon a dolgokat, de szerintem azért ez nem játék.

2020. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a baj azzal a Tindigo-val, hogy mindenféle végzettség nélkül tanácsolgat eztazt.
2020. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vastag az arcbőröd, akkor pont nem szabad radírozni, hiszen attól fog még jobban vastagodni.
2020. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!