Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez nem fog ártani a hajamnak?...

Ez nem fog ártani a hajamnak? (ricinusolaj)

Figyelt kérdés
lapockáig érő göndör hajam van és eléggé hullik. Ki akarnám próbálni a ricinus olajat a hajamra, de kicsit félek attól, hogy még jobban hullana ( eltömítené azokat a lyukakat amikből kinőnek a hajszálak :D ). Szóval szerintetek használjam vagy ne ?
2010. aug. 8. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fog ártani a hajadnak. Nekem is nagyon hullott, eddig 2x használtam és már nem hullik, csak pár szál.

24/L

2010. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem az olaj árt neki, hanem a sokszori samponozás amivel kijön. Kiszárítja és tönkreteszi a hajvégeket.
2010. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én már 9 hónapja használom a ricinust. Egyáltalán nem fog ártani a hajadnak. Megállítja a hajhullást. De arra figyelj, hogy lehet hogy az elején azt fogod látni, hogy több hajad hullik ki... de nyugodj meg. Az olajtól ragadni fog kicsit a hajad és emiatt kijönnek olyan hajszálak is, amik a "haldokló" fázisban vannak. Azok amúgy is kihullott volna.

A ricinusolaj segít az új hajszálak növekedésében, sőt sűrűsödni is fog a hajad :)

2010. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó ! neked 9 hónap alatt mennyit nőtt a hajad ? én csak 1 hónapja használom kb és nőtt
2010. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég 2x megmosni, hogy kijöjjön és nem is ragad . Én 3 kanál ricinust és 1 tojássárgáját használok.
2010. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok :) Ki fogom próbálni, remélem tényleg jó lesz :D
2010. aug. 9. 11:19
 7/7 A kérdező kommentje:
felraktam az olajat és kétszer annyi hajam jött ki hajmosásnál mint eddig, eléggé megijedtem.... de remélem, hogy tényleg abbamarad nemsokára ez a fránya hajhullás :(
2010. aug. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!