Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt milyen hajfesté...

Ezt a hajszínt milyen hajfestékkel tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

[link]

A fenti képen látható hajat szeretném, zöld szemem van, elég világos bőröm, de meleg árnyalatú.

A fodrászunkhoz sajna egy hónapba egyszer ha jut időpont egy gyors hajvágásra, így bátorkodom itthon megcsinálni.

A mostani hajszínem egyébként egyezik ezen a képen láthatóval:

[link]

Ebből lehetséges egy fentihez hasonló karamell barnát csinálni?

Milyen festéket ajánlotok hozzá? Jöhet konkrét márka, esetleg ha valaki próbált már hasonló színt, ami szép lett.


Előre is köszi.



2020. okt. 2. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez legalább 4 felé különböző festék a megfelelő technikával felkenve. Úgy nem tudod megcsinálni, hogy leveszel egy festéket a polcról a dm-ben és ilyen lesz.
2020. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván, gondolom, hogy nem lesz pont ugyanilyen. De hasonlóra biztos meg lehet csinálni.
2020. okt. 2. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy meleg árnyalatú sötétszőke, de én először világosabb szőkét kennék rá, mert az eredmény, biztos hogy sötétebb lesz mint a dobozon, vagy színmintán.
2020. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne azt nezd a hajfestos dobozon ami a kepen can az elejen hanem a hatuljan a szineredmenyt
2020. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na hát időközben rájöttem, hogy a képen láthatónál eggyel világosabb árnyalatot szeretnék a bőrtónusom miatt. Fentről lefelé dohányszőkével festettem, aztán pár nap múlva lentről felfele bronz barnával, csak így tudtam megoldani az össze mosást. Picit azért eltér az eredmény a várt színtől, dehát nem vagyok fodrász és ettől függetlenül gyönyörű színe lett, nagyon tetszik.

Köszönöm a válaszokat.

2020. okt. 11. 10:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!