Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha borotválás után nagyon...

Ha borotválás után nagyon kipattog a nemi szervem, piros stb. Milyen módszerrel szőrteleníthetném magam hogy ne legyen 1-2 nap után "csúnya"?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a gyantát tudnám ajánlani!Kozmetikusnál is megcsináltathatod de otthon is ! én is gyantát használok és legaláb 2-3 hétig nem is nő vissza.
2008. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom, viszont most a müllerbe vettem bic-es borotvát, meg kiprobáltam egy férfi borotvát is(mind 2 német származású volt)

Nem tom h a származés miatt v miért, d emár nem pattogtam ki..pedig eddig állando jelleggel csúnya lett, arrol meg nem is beszélve h milyen kellemetlen.

Ha nálatok van müller akkor probáld ki te is azt.

2008. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én utána be szoktam keni kívülről vékonyan babaolajjal, és nem szoktam kipattogni!AJánlom neked is!
2010. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!