Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajon festés?

Sötét barna hajon festés?

Figyelt kérdés
Sötét barna hajon szívás nélkül semmilyen szín nem fog látszani?
2020. aug. 25. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Sotet barna hajra ha szint viszel fel maximum napfenyben fog adni egy kis szines arnyalatot de alapvetoen a sotet haj nem kompatibilis a szinekkel de nemtudom pontosan milyen szinre gondolsz :)
2020. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sötét lilát v kéket szeretnék. És ha nagyon világos színt teszek fel az jobban látszik? Első 2 tincsem lenne színes egyébként
2020. aug. 26. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkabb a sotet arnyalatokkal probalkozz az talan valamennyire latszani fog de annak sem sok az eselye sajnos.A vilagos szinekkel ne is probalkozz sotetbarna hajon mert csak felesleges idodet es penzedet venne el a dolog. Igazabol ahhoz hogy szep szint erj el valamennyire mindenkeppen le kellene szivatni.(minel pasztelesebb az arnyalat annal szokebb alap kell hozza).Ha csak az elso ket tincsedet szeretned igy szerintem erdemes lenne egy picit leszivatni es akkor siman mehetne ra a lila vagy a kek :) ha kelloen apolod a hajad akkor nem fog karosodni a hajad :) nekem teljesen rozsaszin ugyhogy tudom mirol beszelek 😁
2020. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fekete max. Vagy esetleg vörös, lila, kék, de az csak világosban fog látszani a hajadon, ha van napfény. Csak egy vöröses/lilás/kékes árnyalatot fog a hajadnak adni. Szóval ha rendesen akarod, hogy látszódjon a festék, akkor le kell szivatni. Egyedül nyilván a fekete az, ami rendesen befogná. Amúgy én is evvel a gonddal küzdök. Sötét barna a hajam, és akarok világosabb színeket kipróbálni, de még mindig nem vettem rá magam arra, hogy leszivassam a hajam, mert félek, hogy nagyon roncsolódna. :D
2020. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahj akkor ha sötét lilát teszek fel van esély h erős fényben látszik? :/
2020. aug. 26. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon kicsi lilas fenyt fog adni mondjuk napsutesben de sajnos elenk lila nem lesz ahhoz szokiteni kell :/
2020. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!