Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eleg suru a szorzet a testemen...

Eleg suru a szorzet a testemen es tudom h abba a korba vagyok amikor kezd noni (vagyis inkabb mar azt tulleptem) de annyi a kerdes hogy ha idosebb leszek ugyanennyi szor lesz es nem valtozik vagy valtozik (gyantat hasznalok)?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
A szőröd ennél már nem lesz kevesebb vagy ritkább alapjaraton, ha borotvalod. A gyantázástól viszont gyengülhet, ritkulhat egy idő után, ehhez az kell hogy soha ne borotváld le, egyszer sem, mert azonnal az az erős fekete szőr fog vissza nőni.
2020. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

50 éves korodig nagyjából ilyen marad.


A gyantázástól kis mértékben ritkul, a borotvától nem változik.

Ha elég világos a bőröd és fekete a szőröd, az Ipl még szóbajöhet.

2020. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, nekem a gyantázástól nem "kis" mértékben gyengült. Csak az latja a különbséget igazan akinek teljesen fekete, sörte szerű, sűrű szőrzete van. Nekem konkrétan sírhatnékom van olyan gyökeres változást hozott az életemben a gyanta. Már szőrös lábbal is kimerek menni az utcára szoknyában, mert alig látszanak a szőrszálaim így már közel 4 év gyantázás után.
2020. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!