Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol csinálnak hajba leopárdmin...

Hol csinálnak hajba leopárdmintát és hol varrnak be póthajat hozott anyagból?

Figyelt kérdés

ez lenne kb a szín: [link] (persze nem extrém színnel csinálnám csak sima narancsvörössel, amit boltban is lehet kapni)

és ez lenne a forma: [link]

Szóval a nagy kérdések: Hol csinálnak leopárdmintát? És mennyiért? Hol varrnak be(illetve előtte hol fűzik be, mer elvileg az kell hozzá)? Mennyiért? És ha lehet mindezt Pesten!


2010. aug. 5. 10:48
 1/9 anonim válasza:

Szerintem póthaj felrakását szinte minden fodrász bevállalja, ha hőillesztésest akarsz, tresszcsattosat akár magadnak is berakhatod, úgy emlékszem a berakás 4-5000ft, de ebben nem vagyok biztos

A leopárdmintával kapcsolatban szintén azt tudom mondani, hogy szinte bármelyik fodrász, aki elég bevállalós, egy festés áráért, viszont szerintem jobban járnál, ha saját magadnak vagy egy barátnőd csinálná meg, az eredmény ugyanaz, csak egy fogkefe kell hozzá..

2010. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én megkérdeztem és van, aki nem ért hozzá és nem csinálja meg a leopárd mintát és van, aki még a bevarrást sem csinálja meg. Ezért kérdeztem, hogy pontos helyet tudna-e valaki mondani, mert engem a második helyről hajtottak el.:'(
2010. aug. 5. 10:58
 3/9 A kérdező kommentje:
egy fogkefe? ezt lécci részletezd!! :D
2010. aug. 5. 10:58
 4/9 anonim válasza:
Pesti fodrászokban nem tudok segíteni, nem vagyok otthon, szóval a bevarrást nem tudom, de a leopárdmintával akkor tényleg egyszerűbb lenne neked bajlódnod, Magyarországon az extrémebb hajú lányok többsége magának csinálja a haját, én már csináltam bele csillagot, átmenetet és csak fogkefe meg fogpiszkáló volt itthon, ráadásul a leopárdmintát elég nehéz elrontani mivel ugye nem szabályosak a foltok.
2010. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyszerű, a fogkefe olyan, mint egy hajfestő ecset csak precízebb, felteszel rá kevés hajfestéket és a kívánt hajtincsre úgy fested fel ahogy te akarod, csak ügyelni kell, hogy feszesen tartsd a tincset
2010. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
öhm... oké, de azért ez eléggé könnyen elrontható nem? nem merek kockáztatni. Van olyan ismerősöm, aki azt mondta, hogy be kell fonni és úgy csinálják... bár az lehet csak a csíkokra vonatkozik. Nem tudom. Inkább szakértőt keresnék. És hajhosszabbítást pedig állandóra szeretnék, mert magában a hosszabításban lenne a leopárdminta, ami a lényeg. A csatos csak alkalmi nem? Azért nagyon köszönöm a segítséget!:D;)
2010. aug. 5. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
a leopárd mintát otthon is simán megcsinálhatod. én is magamnak csináltam, méghozzá hátul...szóval úgy, hogy egyik kezemmel festettem, a másikkal meg a tükröt tartottam, hogy lássam amit csinálok:)
2010. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha a póthajra akarod a mintát, akkor főleg megcsinálhatod te is, nem nagyon lehet elrontani, pont ez a jó ebben a mintában..a tresszcsattos az tényleg alkalmi.
2010. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
húú akkor lehet megcsinálom itthon köszönöm:D bár a kiszívást asszem másra bízom, mert most padlizsánszínű a hajamxD
2010. aug. 5. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!