Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valamivel lehet sötétíteni a...

Valamivel lehet sötétíteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Sötétszöke hajam volt eddig, csak nyár elején befújtam ilyen világosító spray-el és elég vilagos lett. Az a baj hogy ugye kezdődik a suli és a hajamon meg látszik hogy szőkébb lett meg hogy le van nőve. Eléggé feltűnő. Tudnátok valamit ajánlani hogy sötétebb legyen mert nagyon izgulok hogyha így hagyom akkor szólnak érte. Már megbántam hogy befújtam csak olyan nyári hajat szerettem volna...:(
2020. aug. 21. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egészet vagy csak az alját? Ha csak alul és egy kicsit is vágsz belőle, már nem.olyan feltűnő. De egyébként eddigi ismereteim szerint csak festetni tudnád. Ha megtalálod a boltban az eredeti hajszíned, akkor nem kell a lenövéssel semajd foglalkoznod.
2020. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát hosszú hajam van, nem akarom levágatni. Jó sötétszőke festéket tudsz ajánlani? Amitől nem lesz csúnya se sárgás nagyon?
2020. aug. 21. 20:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is sötétszőke hanem inkább a világos és a sötét között volt a hajam
2020. aug. 21. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsi, de nem tudok. Egyáltalán nem vagyok jártas a hajfestékekben, hisz még nem volt festve a hajam. Csak ötleteltem neked.
2020. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!