Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta tincsek a hajba?

Raszta tincsek a hajba?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár raszta tincset a hajamba. Tudna valaki Budapesten egy jó helyet ahol igényesen meg tudják csinálni?

Illetve mit gondoltok, hogy néz ki a hajban néhány raszta tincs? :)



2020. aug. 11. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Fityó Esztit keresd!
2020. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan néz ki, az függ attól is, hogy hol van, alul, a tarkódnál vagy a fejed tetején (mindkettő tud jól kinézni) az egyetlen, ami engem taszít, az a brutálisan vastag típus, azt én nem tudom szépnek látni, illetve egyszer láttam egy srácot, akinek göndör 'mikorfonhaja' volt és csak alul kilógott egy darab hosszú, vastag raszta, na az rettenetesen stílustalan volt. (nehogy félreértsetek, imádom a rasztát, de azt is meg kell dizájnolni)

Különben meg arra figyelj, hogy rendesen elválaszd őket mindennap a többi hajadtól, legalább egyszer, mert tapasztalat, hogy nagyon össze tudnak nőni, és azt nem egy gyerekjáték visszacsinálni, főleg ha a tincset amúgy nem is akarod kifésülni.

2020. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Viszont ha nem lenne baj, mindkettőtökhöz lenne kérdésem még privátban...

2020. aug. 15. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan
2020. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!