Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha hamar zsírosodi...

Mit tegyek, ha hamar zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés
Mindig 2 naponta kellett mosni, de ráfért volna a hajamra a minden napos hajmosás. Egész karantén és nyári szünet alatt 1 héten csak 1x mostam hajat, de nem használt. Hova érdemes ezzel fordulni?
2020. aug. 8. 08:47
 1/6 anonim válasza:
Bőrgyógyász elvileg tud rá valamit, lehet a fejbőröddel van probléma... Kipróbáltál ilyen házi praktikákat? Lehet az is segítene, vagy olyan sampon esetleg
2020. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fu igen, nagyon sokat kipróbáltam.
2020. aug. 8. 08:51
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Bőrgyógyászhoz.


Használj kevesebb, és hígított sampont.

Egyél kevesebb fűszeres meg gyorskaját, chipset, stb., meg édességet (főleg, ha pattanásos is vagy, mert az is azt mutatja, hogy túl sok ilyesmit eszel).

Esetleg vágasd rövidebbre a hajadat.

Változtasd meg a frizurádat (pl. ha gyakran hordot lófarokban, kontyban, akkor nem szellőzik eléggé a fejbőr).

2020. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sehová, ezt dobta a gép
2020. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én voltam bőrgyógyásznál, mostam gyógyszertári samponnal, tologattam, hogy hetekig nem mosom....semmi:D levágattam vállig és minden reggel megmosom (30 perc szárításal), de így mindig friss vagyok ja és mivel folyton visszavágatom brutál egészséges a hajam :))
2020. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod melyik sampon tesz a legjobbat a hajadnak
2020. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!