Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos hol van a hajtő a fejen?

Sos hol van a hajtő a fejen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 09:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm már rájöttem hogy kell általatok,ês be is vált. Amig a hajtövekre is tettem "hajszeszeket" és erősen dörzsöltem addig a hajam felpuffadt,bár nem tudtam mi okozza ezt a "puffadást"a sam.vagy a balzs.de vital balzsamot használtam és sem illata nem volt meg túl dús lett tőle a hajam alig bírtam vele mivel eldöntöttem h.minden balzsamot kiprobalok,ezert most másikat használok de ez sokkal jobb.
2020. aug. 2. 21:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Háát, Kedves Butuska, a biológia órán biztosan mással voltál elfoglalva, amikor a növényekről tanultatok.

Én nem gondoltam volna, hogy valaki ne tudná, hogy a növényeknek gyökere/töve van és az hol helyezkedik el.

Mindenesetre itt sikerült igen türelmes vàlaszolókat találnod.

Nyilvánvalóan hamarabb megtalálod a billentyűzetet, minthogy -akár egy ici-picit is - használd a kétségkívül minden bizonnyal aranyos fejecskédet.

Generációs probléma?

Megkérdeztem a 13 éves lányomat.

Kicsit furán nézett rám, de gondolkodás nélkül megmutatta.

De utána az a gyilkos tekintet...

2020. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia hát,jót nevettem :D Nézd,mások vagyunk.Ahány ember annyi egyedi személyiség,más értelmi szinten áll minden egyes ember ez természetes,lehet hogy amit én tudok azt a másik ember nem tudja és fordítva.Mért?Valaki az ABC -t nem tudja felnőtt fejjel,nem mindenki tud fejben össze adni valaki még írásban sem de lehet hogy neki a hangjegyek ismerete nagyon jó,szóval szerintem mindenkinek tolerálni kéne hogy nem vagyunk egyformák :)
2020. aug. 12. 22:22
 14/15 A kérdező kommentje:
A körzetszám mi a 0692 568 789 nél a 0692 vagy csak a 92 es jelenti a körzetszámot?
2020. aug. 12. 22:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kérlek titeket válaszoljatok fontos lenne
2020. aug. 12. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!