Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet fiatalon tenni a...

Mit lehet fiatalon tenni a szem alatti barázdákkal?

Figyelt kérdés
23\Fiú vagyok, és észrevettem ma egy spontán lőtt képemen, hogy a szemeim alatt elég komoly vágás\barázda van, és borzasztóan néz ki :o direkt néztem egy 2-3 hete készített fotót magamról, és ha ott is volt, nagyon halvány lehetett. Van rá valami csodagyógyszer? :D
2020. júl. 27. 20:39
 1/4 anonim válasza:

Igyál minnél több vizet.Napi 3 l,fokozatosan növeld ha eddig nem ittál eleget.Kerüld a fehér lisztből készült ételeket,a cukros italokat,édességet,chipset.Egyél egészséges ételeket!Áfonya,sárgarépa.

A tejtermékeket és a húst is korlátozhatod egy ideig.

Az érintett területre nagyon óvatosan tegyél jeget,maximum fél percig,hogy ne legyen arcüreg gyulladásod.

Méregtelenítő tea is segíthet.(pl,csipkehús,stb)

Használj illatszer,szinezék mentes természetes hidratálót.Aloe vera.

Készíthetsz otthon mézes arcpakolást.Kávés arcradírnak is utánanézhetsz,valamint óvatosan masszírozd az arcod,hogy minnél több vér jusson az arcodba.

Nem vagyok kozmetikus de nekem ezek váltak be!Garantált,hogy ragyogó arcod lesz!Remélem segítettem.

2020. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen a jelenlegi arcápolási rutinod? Ebből kiindulva többet lehet segíteni :)

(Magyarul használsz bármilyen arctisztítót, krémet, akármit az arcodra? Ha igen, mit?)

2020. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hátő, igazság szerint vizen kívűl nem látott más kencét az arcom :D
2020. júl. 27. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Sejtettem :D Pedig ez lehet a megoldás. Minimum egy jó arclemosó, hidratáló és fényvédő kéne. Mivel van már bőrproblémád, így arra is jó lenne extrának valami hatóanyag, ami késlelteti az öregedés jeleit. Hiába vagy 23, a megelőzést már ilyenkor fontos elkezdeni, ha nem akarsz később ráncokat.

Nagyon nem mindegy amúgy, hogy mit kensz magadra és feltételezem, hogy nem sokat tudsz ezekről, szóval ha érdekel, nyugodtan írj és segítek privátban.

2020. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!