Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hosszú hajat hogyan...

Férfi hosszú hajat hogyan kell hordani? Milyen fazonban, hosszúságban? Mit kell elkerülni, hogy ne nézzek ki nőiesnek?

Figyelt kérdés
Úgy láttam, hogy a választék legtöbbször középen van. Ha jól tudom breton sem ajánlott.
2020. júl. 24. 21:45
 1/5 anonim válasza:
100%

Nehogy befond. Az csak nagyon ritkán néz ki bárhogy is.

Meg nagyon magas copf-ot se.

Ha a hajad lejjebb ér fej középen lévő copf ból mint a vállad akkor konytyold sztem.

Ha tarkón fogod össze akkor mindegy.

Szerintem a választék olyan helyen van ahol akarod (mondjuk ez függ attól mennyi hajad van milyen egyenes stb.)


Ha meg komolyan frufrut akarsz akkor akár csinálhatod mindet egyszerre mert már mindegy.

2020. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Miért nem vágatod le legalább félhosszúra?


Szerintem akárhogy hordod, egy hosszú mindig nőies marad....

2020. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:

2-es: Egy rövid női haj még véletlenül sem nőies, ugye?


Kérdező: Nekem a sima, összefogott haj volt az, amivel "nem néztem ki nőiesen". Érdemes még egy kecskeszakállat növesztened. Szerintem. :)))

2020. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz képeket Harry Styles hajarol amikor hosszu volt😍😍😍
2020. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Édes istenem, nincs olyan, hogy hogyan "kell". Nincs megkötve, nem kell követned semmilyen normát, úgy hordod, ahogy akarod, ahogy tetszik, ne legyél már ilyen önállótlan.
2020. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!