Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal casting hajszínezőt ki...

Loreal casting hajszínezőt ki tudom mosni 28 mosás utan?

Figyelt kérdés

Befestettem a nem tetsző, nem jol sikerült balayage közepszoke hajamat vilagos barna hajszinezovel. Elegem lett a fodrászok munkájából.


Borzasztó mely barna lett. :(


Vannak személyes tapasztalatok?

Az érdekelne,hogy Aki használta ezt a termeket valoban kijött e mosasok során vagy várnom kell míg lenő???????


2020. júl. 24. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosás során majd kopik/világosodik, de teljesen nem fog kijönni.
2020. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen sajnos nem jön ki, csak fakulni fog a színe.
2020. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Uhhh basszus! :( ez igy szivas!

Koszonom a valaszokat. Szerintetek jo otlet lenne rafesteni egy világosabb szint hajszinezore?

2020. júl. 24. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert a festék sosem világosít, attól csak sötétebb lesz.
2020. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod :(
2020. júl. 24. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Enyhe szőkítés után át tudod festeni világosabb barnára, de szerintem az újabb szőkítés már nagyon roncsolná.
2020. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem jobban jársz, ha keresel inkább egy másik fodrászt, mint hogy magadnak kísérletezgess tovább :(
2020. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van Utolsó!


De eddig mindegyik fodrász ugyanazt a tucat szint festette a hajamba es ebbol lett elegem...


Kozepszoke a hajszinem

es hiába vittem kepet, mindig ez a szalmasarga szin lett a vege(tőfestes eddig nem volt).

Aztan azzal jöttek,hogy majd a második, harmadik festés elhozza a várt szint. DE Hiába festették at, folyton ledobta a szoke az uj szint.

Voltam a Hajas szalanonban, a White Hair-ben is es most egy csajhoz kezdtem el jarni, akit dicsérték.

Vegul ugy döntöttem,hogy ezt a sárgás szoket majd egy barnaval elfedem es egységes lesz a hajszinem. Sajnos jóval sotetebb barna lett a hajam, szep egyébként a szin,de a feher boromhoz eleg emo-san nezek ki. Idősit is.

Az uj fodrász+szokites ugy latszik nem úszható meg.:(( szerintetek is ez lesz a megoldás,ha mar hajszinezo nem jon ki.:/

2020. júl. 25. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a hajaddal, kérdező? Sikerült megoldást találni?
2020. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy hamvas sötét szokevel belett ujra festve, ami tompította a szint,de vorosodni kezdett. A nap is fakitotta.

Újabb fodrászt kerestem fel, hogy valamit csinaljunk vele,de nem javasolt átfestést.

Most lenovesztem. Plusz visszavagattam kulcscsont alattig.

Egyébként sokszor agyalok egy újabb atfestesen egy 7es,8as színnel megint. Aztan megis elvetem,mert mar felek az eredménytől, de ez a lenoveses tortenet meg eleg igénytelen ://///

2020. szept. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!