Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő tovább a hajam?

Miért nem nő tovább a hajam?

Figyelt kérdés

Bármit teszek, maximum a hátam közepéig ér, hiába használok hajápolót, hajnövesztőt... :(


21/L



2020. júl. 24. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szilikon cicid van?


Egeszsegtelenul etkezel? Keves a vitamin?


Szaraz a hajveged?


Fested/szinezed a hajad?


(Nekem se. Most novesztem le a festeket. )

2020. júl. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hajad termeszetesen no mert minden embernek no havonta 1-2cm-t.(ez latszik is egy festett/szokitett hajon mert ugye ott lesz a lenoves).Az hogy sajnos a hajhosszon ezt nem latod annak az az oka hogy valoszinuleg torik a hajad..igy olyan latszatot kelt mintha nem none.Legalabb 3 havonta vagasd,szedj vitamint ami direkt a hajra van plusz apold es torodj a hajaddal. :)
2020. júl. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, ha ápolod meg balzsamozod stb a hajad, de minden embernek genetikailag kódolt, hogy milyen hosszúra képesek a hajszálai nőni. Nem nő örökké a haj, főleg, hogy egy idő után kihullik, és az úgynevezett "alvó hagymákból" a fejbőrben nőni kezd egy másik. Ha ezek az alvó hagymák elfogynak, akkor meg az illető kopaszodni kezd. Az is genetika, hogy kinek hány hajhagymája van összesen, ezért nem egyszerre kopaszodik mindenki.

Tehát sajnos nem tudsz mit tenni, a te hajadban "ennyi van". Nekem van olyan barátnőm, akinek soha nem vágták le a haját, és még olyan hosszú sincs, mint a tiéd. Az övé meg "annyit tud" :)

Vagy el kell fogadnod, vagy csak póthajjal tudsz hosszabbítani.

2020. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak időszakok amikor nem nagyon nő a haj.
2020. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Szilikon cicid van?"

-Nem.


"Egeszsegtelenul etkezel? Keves a vitamin?"

-Egészségesen étkezem, szedek vitaminokat, sőt külön hajra való vitamint is.


"Szaraz a hajveged?"

-Alapvetően az, de van hajvégápoló olaj, azt mindig használom, így nem száraz.


"Fested/szinezed a hajad?"

-Nem.


----------------------------------------


"Legalabb 3 havonta vagasd."

-Akkor elfogyna. Ha minden 3. hónapban 2-3 centit levágatok, egyre rövidebb lesz, mert 3 hónap alatt nem nő annyit. Kipróbáltam, tapasztalat :(

2020. júl. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!