Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés utáni kipattogzá...

Szőrtelenítés utáni kipattogzás/pattanások. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nőként nekem is bajusz problémáim vannak, amit évek óta arcepilátorral kezelek és tökéletesen be is vált. Nemrég néhány sötétebb szál az államon is megjelent, amit szintén epilátorral orvosoltam, amivel nem is volt próbléma. 2 nap múlva viszont ez a terület nagyon bepirosodott, kipattogzott és pattanások jelentek meg rajta, ami nem akar elmúlni.


Tudnátok segíteni, hogy mivel kezeljem? Ti az arcszőrzet eltávolítását mivel oldjátok meg?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2020. júl. 19. 22:04
 1/3 anonim válasza:
Hello szerintem azért pattogott ki mive először csináltad azon a területen időbel majd meg fogja szokni. Hogyha ahármilyen testápolóval vagy púderrel bekened azzal nem árthatsz neki
2020. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém az segít.
2020. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az intim területeken nekem is kipattogzott sajnos.
2020. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!