Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A casting creme gloss hajszine...

A casting creme gloss hajszinezo tenyleg kikopik 28 mosas utan?

Figyelt kérdés
sziasztok! vilagos barna (sotet szoke) hajszinem van, es szeretnek venni ra egy casting creme gloss hajszinezot, vagy csokolade fondant szinut, vagy jeges espresso-t. az lenne a kerdesem hogy tenyleg kikopik 28 mosas utan, vagy csak leno?

2020. júl. 11. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg kopik. Aztán hogy a te hajadon épp mi lesz, azt nem tudja még fodrász sem előre.
2020. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A casting creme gloss tartós hajszínező. Lenő, mint a festék, csak közben kopik is, de nem tűnik el teljesen.
2020. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán kopik ki.

Vagyis nem tűnik el teljesen

2020. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2020. júl. 11. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
28 mosásig sohasem tart ki. Nekem jó ha 10 -ig megmarad valamilyen szinten a színe. Lehet, hogy a vörös szín hamarabb kopik :(
2020. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem maradt bent 28 mosásig, de szerintem ez tényleg függ a színtől is, illetve a hajtól is. :)
2020. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az eredetileg sötétbarna hajam lett befestve vele kékesfeketére már kétszer. Először nagyon hamar kikopott, heti 2 hajmosással kb 1-1,5 hónapig tartott ki (8-12 hajmosás). Másodszor az ajánlott fél óra helyett kb 45-50percre hagytam fent és így tartósabb volt, kb két hónapig tartott (16 hajmosás). A kékesfeketéből a kék mindkétszer elég hamar kikopott (kb 4 hajmosás) és szerintem lehetetlen hogy ne jöjjön ki 28 hajmosás alatt ha eredetileg sötét hajad van (nyilván ez nem ilyen egyszerűn viszont szerintem ilyen esetben nagyon ritka). Egyik ismerősöm az eredeti szőke haját festette vörösre, neki is látszott hamar a kopás, bár ő még a teljes kikopád előtt visszafestette szőkére mert hiányolta viszont szőke hajból jobban el tudom képzelni hogy ne kopjon ki. Jelenleg a fekete cseresznye színnel van festve, az előző tapasztalatok miatt most 1órát hagytam rajta. Egyelőre még látszólag nem kopott semmit (Az előzőeknél is úgy volt hogy amikor eleinte sok kijött hajmosásnál semmit nem kopott és amikor épphogy beszínezte már a vizet akkor kopott rendesen), kiváncsi leszek mennyire lesz tartós mert még csak kb 3-4szer mostam azóta hajat.
2020. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!