Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magamnak borotválom le a...

Magamnak borotválom le a hajam?megvághatom a fejbőrt?Utána a megvágott részen már sose fog haj nőni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vághatod meg!
2020. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Le tudod magadnak borotválni, csak légy óvatos.

Ha párnás/szivacsos borotvát használsz, netán nőit, akkor kevesebb az esélye, hogy elvágod magad, valamint használj valami síkosítót: borotvahab, szappan, stb.

Ha netán mégis megvágnád, fertőtlenítsd a területet. Elég valószínűtlen, hogy annyira meg tudnád vágni magad, hogy ne nőljön újra szőr ott.

2020. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magadnak valószínű nem tudod annyira kicsavarni a kezed hogy mindenhol jól le tudd vágni inkább kérd meg egy ismerősödet vagy menj el fodrászhoz.
2020. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as fodrásznál nem borotválják
2020. júl. 1. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Tükör nélkül borotválom a fejemet évek óta a zuhany alatt.


Ha végig húzod a tenyeredet a fejbőrön jól kitapintható, hogy hol maradt még borosta. A hajszál növéssel ellentétesen is érdemes húzni a borotvát.


Zárt fésüs vagy eldobható több pengés borotvát használok, mikor mihez van kedvem.


Ha ügyes vagy nem vágod meg magad, én is kb egy kezemen meg tudom számolni hányszor vágtam meg magam eddig (pedig elég sokszor, heti 2x borotválom a fejemet) évek óta.

2020. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajnyiro nem egyszerubb?
2020. júl. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os azzal csak nullásra lehet de nem lehet teljesen simára lenyírni
2020. júl. 2. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!