Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi hasznaljak?(tobbi lent👇)

Mi hasznaljak?(tobbi lent👇)

Figyelt kérdés

Nekem nagyon pattanasos a borom de alig hasznal valami. Kaptam orvos alltal felirt keremet(effezel+zinerit de abbol nincs mar valami sok). Rendszeres hasznalom, de szinte semmit se hatnak.

Milyen masik keremet/maszkot hasznaljak? Nektek mi valt be?



2020. jún. 29. 08:28
 1/9 Lena7 ***** válasza:

Az én tapasztalatom az ,hogy minél több krémet/egyébb ilyen dolgot kensz magadra annwl rosszabb lesz.


Nekem az acneminum gyógyszer segített.


Én hiába próbáltam mindent az arcomon ,szószerint mindent ,semmi sem hatott huzamosabb ideig. Voltam bőrgyógyásznál is felírt egy k.rva drága gyógyszert meg egy k.rva drága krémet és nem hatottak ,pedig majdnem 3 hónapig szedtem...


Mindengéle arcmaszkot,kenőcsöt kipróbáltam ,de vagy csak alig hatottak ,vagy semennyire.


Aztán anyum vette nekem ezt a gyógyszert azzal a címszóval ,hogy egy tv reklámba látta.


Mondtam neki ,hogy én biztos ,hogy nem fogom szedni ,mert úgy sem hat ,pláne ha agyon reklámozzák. De aztán addig csesztetett vele ,amíg elnem kezdtem szedni.

Kb 1,5 hónap alatt jött a változás. A pattanásaim 80-90% eltünt. Ami szerintem azért elég jó arány.


Szerintem próbáld ki ,nem olyan drága a gyógyszer. 3.000 ft környékén mozog (gyógyszertártól függ az ára)


Amit még fontos tudni ,hogy nekem nem volt annyira rossz állapotban az arcom ,nem voltam tele gyulladt pattanásokkal ,szóval ha nagyon súllyos az arcod ,akkor keress fel egy rendes bőrgyógyászt+egy rendes kozmetikust.(A kozmetikus is nagyon sokat segít)


Vishont SOHA ne nyomd ki a pattanásokat ,mert csak rosszabb lesz. Szétterjed ,begyullad ,heg marad utánna stb!!!


Remélem neked is hatni fog a gyógyszer. :)

2020. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lena7 ***** válasza:
Azt nem írtad ,hogy vannak e hegeid ,vagy nincsenek ,viszont hegekre jó a citrom meg az AHA és hinauron savas termékek jók.
2020. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát két dolog van amit ajánlani tudok.

Az egyik a Tini Tonik. Azt hiszem így írják a nevét. Ez nagyon jó volt a bőrömre.

A másikat nem tudom, hogy hívják, de az olyan alapozó ami amíg rajtad van segít a pattanások elleni küzdelemben. ;)

Nekem mindkettő bevált. A második viszont csak bőrgyógyász tudja adni. Azt hiszem :D

2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Lena7: tanuld meg: eloszor a vesszo, utana a szokoz, nem forditva.
2020. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lena7 ***** válasza:

Kedves 4-es.


Köszönöm, hogy kijavítasz, mostantól megpróbálom helyesen használni, bár nehéz lesz, mert már a rossz használati mód berögződött nálam

2020. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltál hormonvizsgálaton, vagy allergia tesztet csináltattál már? Mivel nem normális, hogy ennyire pattanásos legyél.

Milyen életvitelt folytatsz? Sokszor elég, ha az életmódunkon változtatunk, és megoldódik minden problémánk.

2020. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fekete szappan? Nekem az bevállt.
2020. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Aloe vera, nem krém, hanem a növény.
2020. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
Sok zöldség, semmi cukor, kevés szénhidrát
2020. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!