Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szuksegem lenne valamilyen...

Szuksegem lenne valamilyen tippre a hajammal kapcsolatban, segitenetek?

Figyelt kérdés

Regota nem vasalom, es ritkan szaritom meg hovel, de nagyon elettelenne valt az elmult idoszakban :( (Azutan, hogy felhagytam a vasaloval.) Mar rendesen szegyellek szinte utcara is menni, mosas utan is olyan mint valami halott madarfeszek.

Sejtem, hogy az eletmodom a hibas, mert nem duskalnak tul sok vitaminban az eteleim, de a jelenlegi balzsamom se segit, valamelyik Kallos hajpakolas, semmi hatasa. Syoss samponnal hasznalom. Olyan, mintha meg sem mostam volna, maximum nem zsiros a hajam, de se nem puha, se nem fenyes :(

Erdekelne akar valamilyen vitamin, etrendkiegeszito, de ha valamilyen kozmetikai szert tudtok mondani, olyan sampon + balzsam/pakolas kombot, hajolajat, barmit, ami felelesztene a hajamat, az megkoszonnem.

Illetve meg annyi, hogy legelso megoldaskent olyan dolgok erdekelnek, amit a Rossmannban megkapok.


2020. jún. 19. 04:57
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. jún. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom elso, hasznos cikk.

Azert meg varom a termekajanlasokat is, amik esetleg azonnali eredmenyt is mutatnak, de ezekre is oda fogok figyelni mindenkepp.

2020. jún. 19. 06:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossmann kovaföld kapszula, Rossmann sörélesztő kapszula, kovaföld (biobolt)
2020. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!