Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, ti hogyan kezelitek, ha...

Nők, ti hogyan kezelitek, ha a genetikából adódóan vékony szálú, kevés, tartás nélküli, gyorsan zsírosodó hajatok van?

Figyelt kérdés

Tudom, a vágás sokat jelent, de ebben az esetben alig valamit. Télen hidegben fázik a fej, a sapka meg lenyomja, nyáron égeti a nap a fejbőrt, ha sokáig a napon vagy, a szalmakalap meg ugyanúgy lelapítja. Minden frizura kb. fél napot tart, utána gusztustalanul lelapulva, mintha mindig ápolatlan lenne az ember. A hosszú haj nevetséges, a rövid meg még kevesebbnek mutatja és kevés nőnek áll jól, kivéve ha nagyon szép az arca.

Mégis hogyan lehet ápolt hatást kelteni, ha nincs az embernek kedve és ideje minden nap megmosni és próbálkozni a beszárítással?



#haj #tartás nélküli
2020. jún. 8. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én felfogom, befonom vagy beszárítom.
2020. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mosás előtt 2 oran át olajos pakolás.


Aztán vegán samponnal mosom.

Csak a végét balzsamozom,

Beszaritomm, vasalom.


Nem kötöm össze.


Csak a második nap.

Van száraz sampon.


És a helia D nek van sprayje, amitől egy csomó hajam lett.


Azt ajánlom.

2020. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kopaszra szoktam nyíratni.
2020. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szép az arcod, fogd össze. Ha nem - mint nekem -, akkor marad a tűrés, a beletörődés, hogy sz.rul nézel ki 😔

A naponta mosás egyébként sem ajánlott, csak még zsírosabb lesz tőle. Nekem vágást illetően is csak az egyenletes, egyforma hosszúságú jött be, különben kínlódhattam vele, hogy ne álljon össze-vissza, rendezetlenül. Hónaljig vagy mellig érőre hagyom, lehet, hogy nem előnyös, de ennél rövidebb engem már csúnyít. Amíg nem nagyon csatakos, addig kiengedve lóg, amikor már igen, akkor összefogom, és igyekszem minél "láthatatlanabb", észrevehetetlenebb lenni a ronda fejemmel.

2020. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!