Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hogyan lehet fésülni...

Segítség! Hogyan lehet fésülni h ne legyen annyira kócos, és meddig tart a dauer?

Figyelt kérdés

hullámosan a hátam közepéig ér a hajam. bedaueroltattam de egyszerűen elegem van belőle.

megmondtam a fodrásznak h loknikat, göndörséget szeretnék, nem hullámokat. erre hullámosra csinálta.

folyton kócos csak akkor nem ha megmostam mert akkor még jól néz ki, de napokkal utána...

2honappal ezelőtt csináltattam . azt mondták h csak 2honap és kisimul újra, de még mindig benne vannak a hullámok vis most már a tetején nem annyira meg a végén sem, de még eléggé.

ugye nem lesz benne nagyon sokáig mert megörülök tőle, mivel nem tudom mit csináljak vele h ne legyen folyton kócos mert ha simán szárazon kifésülöm akkor olyan töredezettnek néz ki ha meg vizesen próbálom még rosszabb mivel hosszú és úgyis kócos, még nehezebb


2010. júl. 30. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és ugye az nem baj ha pár tincset egy hónappal utána befestettem világos barnára am sötétbarna a hajam de azért annyira nem
2010. júl. 30. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj valamilyen fésüléskönnyítő-ápoló sprayt vagy pakolást, attól simább lesz és könyebben tudod formázni.
2010. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az változó, h meddig lesz benne. Függ a hajtól, és h meddig készült. Az enyém fél órát, és 1 hónap után kiment, de nagyon vékony szálú a hajam, amúgy sem marad meg benne semmi. A festés nem baj, 2-3 héttel utána már lehet. Én is mondtam a fodrásznak, h áll minden felé, mit kezdjek vele?! Azt mondta zselézzem egy kicsit, és úgy fésüljem. Vizesen, Szárazon ne is nagyon fésüljem.
2010. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!