Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok hajszín eltávolí...

Mit ajánlotok hajszín eltávolításra? (Ami minél kevésbé roncsol)

Figyelt kérdés
Szaisztok! Abban kernem segitsegeteket, hogy jelenleg be van festve a feheres szoke hajam a Colorista szurke hajfestekkel es ezt szeretnem eltavolitani. Egy alkalommal volt festve kicsit kopik de szeretnem az ez elotti szont ujra. Mit ajalotok a leszivatas helyett? Regen probaltam a Color b4.t, de azota pothajam van es nem tudom mit kezdene a keratinos resszel, de leginkabb a szaga miatt nem hasznalnam ujra. Olvastam haj radirozasrol is ami elvileg ugyan ugy nem karosit. Elmeletileg szokitoport kell keverni vizzel. Ezzel kapcsolatban vagy barmi mas otletet szivesen meghallgatok. Elore is koszonom 😊

#hajradír #hajszín #Colour B4 #Eredei hajszín visszaállítás
2020. máj. 20. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg vannak ilyen hajfesték eltávolító radírok. Fodrászkellékes boltban láttam.
2020. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a keratinos részt nem fogja károsítani a color b4. Ha a hajfestéket is lehet használni keratinos hosszabításnál, akkor talán ezt is
2020. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!