Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenéken gyanta vagy epilálás...

Fenéken gyanta vagy epilálás a jobb? Valami ötlet a kipattogzás megakadályozására?

Figyelt kérdés

Epilálástól nekem kipattog és be is gyullad(kis piros oöttyök), úgyhogy esztétikailag nem egy szép látvány és ezért irigylem is azokat a nőket, akiknek nagyon szép fenekük van... Van még valaki, aki hasonló problémával küzköd és talált rá megoldást?:) Nagyon megköszönném:)

(egy lány)


2008. nov. 23. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor te a farpofákra gondolsz, igaz? (Ha nem, akkor bocs) Nekem is vannak problémáim a szőrökkel, ezen a helyen is. Sztem a gyanta jobb. Szakértő ember csinálja, igaz, hogy fájdalmas, de sokáig sima marad, és nekem nem pattogzott ki. A kipattogzásra próbáld ki a Neugranormon krémet, nekem gyantázás után a lelkemre kötötte a kozmetikus, hogy kenjem be mindenhol, ahol legyantáztattam, és nem pattogzott ki. Lehet, hogy használna vmit. Remélem tudtam segíteni.

*W*

2008. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek a választ:) Egy ideje használok Sudocrem-et, de még nem észleltem javulást...

Gyantával az a baj, h tovább kell hagyni nőni, mint az epiláláshoz:)

2008. nov. 23. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A gyantát javaslom! Én a vendégeimnek is azzal csinálom! Lehet,hogy tovább kell hanyni nőni de a kipattogzást hamarabb észreveszi még egy fiú is! É én utána lenyugtatom a bőrt! És a gyantától kopik is a szőr! Sok sikert! Egy kozmetikus
2008. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mivel nyugtatod le a bőrt gyantázás után?:) Esetleg van valamilyen ötleted a régi gyulladások eltüntetésére?

köszi

2008. nov. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!