Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire érik meg a luxus...

Mennyire érik meg a luxus termékek?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy beruházok egy vichy vitaminos alapozóra. Szerintetek mennyivel minőségibb mint egy normál alapozó?

Hajápolás is érdekelne. Redken termékeket szeretnék kipróbálni, de azt is nagyon szívesen meghallgatnám drogériás samponokból/balzsamokból kinek mi vált be. Az arcom nem zsíros, de roppant érzékeny, sajnos az olcsó alapozóktól csupa pattanás, de a nyx-es kategóriától viszont már nem igazán, de az sem tesz neki jót.

A hajam festetlen és hosszú. Tudnátok nekem való sima drogériás/luxus termékeket is ajánlani?



2020. máj. 11. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajra jók a Wella termékei, a Kallos termékei és a Londa termékei. Én ezeket használom. A Redken is biztos jó de még nem használtam. Nekem sajnos a drogériás samponoktól annyira viszket a fejbőröm hogy véresre vakarom ezért már egyáltalán nem használok ilyet, de régen a Pantene samponok voltak nálam a nyerők.


Alapozót vegyél mondjuk MAC-et. Azok jók. De a Vichy is biztos jó lehet, megpróbálhatod. De jók még a drágább fajták is mint pl Armani, Clinique.

Én Astor-t használok és tökre szeretem ez pl drogériás. :D De most másfajtát keresek. :D

2020. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vichy alapozónak olvass utána krémmánián, én úgy emlékszem nem írtak róla jókat.
2020. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vichy alapozonak brutal eros fedese van

arckremet es szemkornyekapolot hasznalok toluk, azok eleg jok

2020. máj. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!