Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkített, szőkére festett...

A szőkített, szőkére festett haj minden esetben tönkremegy? (alul bővebben)

Figyelt kérdés

Derékig érő, Alfaparffal szőkített és festett hajam van, az eredeti hajszínem gyerekkoromban világosszőke, aztán világosbarna, barna.

Ápolom, de emellett heti 2 szer kivasalom Remington teflon, turmalin, kerámia bevonatos vasalóval 150 fokon, egyszer húzom át a simító lapját a tincseken.


Tönkre fog menni a hajam??? :S


2010. júl. 28. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megfelelően ápolod a heti 2 alkalom hajvasalás mellett és 3 havonta fodrászhoz mész picit vágatni a végéből, akkor szerintem nem lesz semmi baja.
2010. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor rendszeresen jártam fodrászhoz ( a festést is ő csinálta), 3 havonta vágott a végéből, akkor full egészséges volt a szőkére festett hajam. Amikor már nem jártam és elkezdtem napi rebdszerességgel vasalni, bolti hajfestékekkel festegetni, akkor bizony tört rendesen. Most kb. 3 havonta járok csak fodrászhoz, viszont csak heti 1-szer vasalom a hajamat (az oldalfrufrumat minden nap, de annak úgyis mindig vágva van a végéből), rendszeresen használok pakolást rá, így végre helyrejött, nem töredezett, fényes, rugalmas, nem szénaboglyás, pedig még mindig szőke vagyok!
2010. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És neked is van szőkítve a hajad? Nem csupán festve?

:)

2010. júl. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!