Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után is korpás marad...

Hajmosás után is korpás marad a hajam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van és 1,2 hetente mosom és sokszor észrevettem hogy hajmosás után is korpás marad a fejbőröm! Tudnátok valamit ajánlani?
2020. máj. 5. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]



Én csak kérastase terméjeket használok fenék alá érő hajam van muszáj ápolni

Ára magas de egy üveg sampon nekem november közepén megkezdve mai napig van benne még 5 centinyi az üvegben.

Szintén a balzsamjai is kitartanak és hajápolói is.

Egyszerre vettem sampont balzsamot pakolást és hajparfümöt egyszerre 25.000

De több mint fél évig kihuzza mert egy fenékig érö hajra is borsoszemnyi kell és 1,5-2 hetente mosom.

Mert az undorito sima elseve ami 990 a rossmannban vagy bármelyik sima drogériás vacakbol egy honap alatt balzsamot tuti 2-3x vettem mert nem használt pár honap alatt ugyan ott tartottam anyagilag és széttört hajam a fejböröm viszketett

Ha gondolod nyugodtan irj rám adok elérhetőséget h meg tudd nézni a hajamat :D

2020. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj kénes sampont használni. Én még rendszeres használtam, addig nem volt korpás. De amikor néha-néha nem azzal mostam, akkor visszatért. Igaz, rövid a hajam.

Esetleg bőrgyógyászhoz menj el.

2020. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Nizoral vált be, 2szer sima samponnal megmosom, utána ezzel a Nizorallal. Kúraszerűen kell elvileg használni, utoljára kb 3 hónapja hagytam abba, most újra elkezdtem a használatát, elsőre még nem sok változást látok,pedig a múltkor rögtön megszüntette. De ez valószínűleg azért van, mert nem volt időm rajtahagyni hogy kifejtse a hatását.
2020. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! (:
2020. máj. 6. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nizoral.
2020. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!