Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet természetes...

Hogyan lehet természetes hullámokat varázsolni a hajba?

Figyelt kérdés
Most kifejezetten egészséges a hajam és nem szeretném elrontani azzal,hogy vasalom stb..és az érdekelne hogy lehetséges lenne-e az,hogy természetes módon tegyem hullámossá?
2010. júl. 27. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hajmosás után nem szárítod meg
2010. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hajmosás után a vizes hajamat befonom 2-3-4-be attól függ milyen dús a hajad és megszárítom nagyjából reggelre teljesen megszárad és akkor szedem szét :)
2010. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm én is kipróbálom akkor:)
2010. júl. 27. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a fonás túl természetellenesnek hat ,de próbáld ki.

azért leírom én is: én ugyszotkam, este megmosom, hagyom megszáradni és felfogom ilyen kontyszerűbe... nem teljesen kontyba, hanem így a hajam végét rátekerem a tövére, és csattokkal a fejemhez rögzítem. reggelre szép nagy hullámos loknik lesznek benne:) Ha kisebb hullámokat akarsz, több ilyen kontyot is csinálhatsz.

Lehet normális konttyal is ha nem érted hogy gondolom, úgy is egész jó.

2010. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) ezt is kipróbálom aztán majd látom melyik válik be jobban.
2010. júl. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!