Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Valaki használta már...

Lányok! Valaki használta már a dm-ben kapható fenék maszkokat? Vélemény?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy barátnőmnek veszek, mert néha kicsit kiütéses neki, de nem tudom hogy fogadná, és hogy ér-e egyáltalán valamit.

2020. ápr. 14. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél,inkább csak bízd rá. Biztos tud róla hogy olyan,ezzel csak megsértenéd. Amúgy sincs rá esély hogy majd attól eltűnik
2020. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tud róla, de nem foglalkozik vele különösebben.
2020. ápr. 14. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami hormon problémája lehet, legalábbis nekem akkor volt olyan, amikor pici gond volt a pajzsmiriggyel, azóta szerencsére helyre állt a dolog, de gyógyszeres kezelést igényelt több évig.

De lehet öblítő vagy mososzer allergia, esetleg túl sok olajas dolgot eszik, pl földi mogyoró stb.


Azok a pakolasok jók, de nem pattanás kezelesre valók, attól nem fog elmulni.

Ki lehet próbálni persze, én is kiprobaltam, nagyon viccesek szerintem, főleg a szürke, agyagos, tök nagy hab lesz a fenekén ahogy elkezd hatni.

Én úgy csinálnám a helyedben, hogy nem csak olyat vennék, hanem csomagba állítanám össze, mondjuk vegyél pár arc pakolást, a balea tök szuper és valami 200 Ft darabja, kéz pakolás is van a dmbe, sőt ebből a fenékbol van cicire való is, arcradírok kis tasakban szintén balea, fátyol maszk is olcsó, fürdő só, ha találsz fekete manna szappant az pl pont pattanasra való stb. Mint egy ajándék csomag, állítsd össze és csempészd bele, add oda neki, tartson egy csajos kis pampering estét :) úgy örülni fog, nem lesz sértődés belőle.

2020. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi! :)
2020. ápr. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!