Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a kozmetikus szakma?

Milyen a kozmetikus szakma?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam ezen a szakmán hogy ez is lehetne egy opció....A kérdéseim pedig:

—Mennyit keres egy saját vállalkozó kozmetikus?(/hó)

—A szakma ,,szépségei(?)

—A szakma hátrányai(?)


És ha tud valaki ezekkel kapcsolatosan weboldalt az mondja mert én nem találok...


Szerintem ennyit akartam kérdezni.:)



2020. ápr. 14. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A fizetés hasonlóan alakul a fodrászokéhoz. Alapvetően a kiadás viszi el a bevétel nagy részét(pl bérleti díj, a Kata havi díja, a kencék ára, a gépekről nem beszélve, igaz ezeket jó esetben egyszer kell megvenni). És ez még csak elnagyolt felsorolás.


A szépsége a szakmának egyértelműen az, hogy szépíted az embereket. Tanácsokkal látod el őket stb.


Ami a hátrány, hogy a ruha alatt bármi lehet. Sajnos vannak elég undi bőr elváltozások is.

2020. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz szakma, mert ahhoz hogy valóban hasznos és segítő tanácsokat adj illetve kezelj, túlzás nélkül orvosi ismeretekre van szükség.


Vagyis hát kellene, ugyanis a valóságban a kozmetikus Marcsi minden cuccot ajánl, aminek jó a haszonkulcsa, csak éppen arra nem tud sose ráhibázni, ami az ügyfélnek tényleg használna.


Elit szalonban simán összejön havi 1-2 milla haszon, míg vidéken a mini kozmetikákban a 2-300 ezer/hó nyereség már jónak számít. A kettő között bármi előfordul.


Hátrányként megemlíteném, hogy hihetetlen elhanyagolt emberek toppannak be néha. Sok millás kocsival jön, de olyan ápolatlan a márkás göncei mögött, hogy hanyatt esel. Volt, hogy a műköröm alatt konkrétan barna sz...r...s volt az ujja. Már bocs.

2020. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
😂😂😂igen erre gondoltam én is,de aztán belegondolok hogy nem csak ez van benne a szakmában ez csak egy része...
2020. ápr. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!