Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt olyan, hogy sokkot...

Volt olyan, hogy sokkot kaptatok egy ismerősötök hajszín változtatásától?

Figyelt kérdés

pl. Barnából szőke lett, vagy szőkéből fekete, piros vagy vörös....stb....

És miért nem illet hozzá?

És mit mondtatok rá? Megmondtátok, hogy borzasztó?


2010. júl. 26. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
többször is volt ilyen, minden esetben azt mondtam, hogy szokatlan (mert az volt) nem nekem kellett viselni szóval nem mind1?!
2010. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát régen tőlem kaptak sokkot a barátnőim:D

Kb 14 lehettem, hátközépig érő sötétbarna hajam volt és még nem nagyon szedtem a szemöldököm.Egyik nap elmentem fodrászhoz levágattam kb a vállamig ért a hajam(vagy még addig se) és aranyszőkére festettem a szemöldököm kiszedettem és azt is befestettem (ilyen világosbarnára), majd mentünk este bulizni, ezek a dinkák meg nem ismertek meg:D De azt mondták jó! (már visszafestettem 5 éve)22/L

2010. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Világosbarna haja van a barátnőmnek eredetileg, aztán egyik nap beállított nagyon sötét barna hajjal, benne világos szőke melír csíkokkal, amit ő festett bele házilag. Hát, khm, nekem nem annyira tetszett a végeredmény... :D
2010. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj... Egyik barátnőmnek sötétbarna haja van, és világító pirosra befestette a haja elejét, vagy hogy mondjam:D Szóval az arcánál lévő tincseket... Hát, csak néztem, hogy úristen:O Annyit mondtam neki, hogy nem rossz, csak szokatlan. Így is gondoltam.
2010. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!